Afgelopen Maandagavond 11 maart 2019 heeft de algemene ledenvergadering plaats gevonden van de Dorpsvereniging in het dorpshuis het Vrondel in Ter Heijde. Het bestuur is erg blij en trots met de grote opkomst. Voorzitter Marga v.d. Lans en secretaris Els van Oosten namen na drie jaar afscheid. De nieuwe voorzitter Frank Rijneveen neemt plaats in het bestuur als voorzitter en Ellen van der Form is de nieuwe secretaris. Niek van Zanten is de nieuwe penningmeester en Petra Holland is aangesteld als 2e secretaris. Frank Rijneveen eindigde de vergadering met een groot dankwoord naar de aftredende bestuursleden.

Het nieuwe bestuur van de Dorpsvereniging ziet er als volgt uit:

Voorzitter: Frank Rijneveen

Secretaris: Ellen van der Form

Penningmeester: Niek van Zanten

2e secretaris: Petra Hofland

Bestuurslid: Marco Voois

Bestuurslid: Rien Zeeman

Bestuurslid: Ellie Dibbets

Bestuurslid: Freda Koene